Gun Gale Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez egy fórumos szerepjáték ami a Gun Gale Online sorozatra alapszik (Sword Art Online 2. része).
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Otthon információ lekérés!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Otthon információ lekérés! Left_bar_bleue13/20Otthon információ lekérés! Empty_bar_bleue  (13/20)

Otthon információ lekérés! Empty
TémanyitásTárgy: Otthon információ lekérés!   Otthon információ lekérés! EmptyVas. Aug. 17, 2014 3:53 pm

Éppen nem volt már semmi dolgom a játékban ezért kijelentkeztem. Már este volt, a ház teljesen sötétségbe borult. Kimásztam az ágyamból és tapogatózva elmentem a lámpáig. ~KLIKK~ Feloltottam a lámpát majd a számítógépemhez sétálltam és benyomtam a gépet. Amíg tölt gyorsan kimegyek a konyhába. Szeretek este meginni egy jó langyos kakaót így hát kivettem a hozzávalókat a szekrényből és a tejet a hűtőből. Bekutyultam magamnak és beraktam a mikróba.
-ÁÁáááááááooooh! - ásítoztam közben vakargattam a fejem és bár már nehezebben megy a gondolkodás még mindíg érdekel az a srác. Kiveszem a kakaómat a mikróból majd visszabattyogok a szobámba. Lerakom az asztalra majd elkezdek pötyögni a gépemen. 
-Hoogy is? -gondolkodtam az oldal nevén- áááh! g-u-n-g-a-l-e-o-n-l-i-n-e -betűztem majd folytattam- pont com per informacio.
Betöltött az oldal majd elkezdtem a karakterek között keresgélni. 
-Aaron Blackfire!
Hamar meg is jöttek róla az információk:
-Szóval egy Dex Vit központú karakter. Nem volt még B.o.B-on. Tehát ő is egy kezdő karakter és hajt a fejlődésért. Éértem akkor igazából nem volt miért aggódnom, meg mondjuk egyébként sem. 
Kiléptem majd kikapcsoltam a gépet.
-Túl sokat aggódtam... Na mind egy!
Meghúztam a kakaómat és egybe megittam ami még maradt a bögrémben.
-Irány az ágy!
Megtörölgettem a konzolomat majd szépen el tettem és lefeküdtem aludni. 
Mikor elaludtam már olyan hajnali fél kettő lehetett így másnap későn kelltem. Lehetett olyan 11 óra mikor ébredtem. Kitöröltem a csipát a szememből majd elmentem megmosakodni. 
Miközben a konyha felé sétállgatok, hogy valamivel olcsam éhségemet elgondolkodok rajta, hogy mit is álmodtam:
~ÁLOM: 
Sikeresen befejezted a küldetést jutalmad 150 000 kredit és a legendás puska.
-Úristen ez beszarás ezzel verhetetlen leszek.!
|1 héttel később a B.O.B-on|
-Kommentátor: Üdvözöljük kedves nézőinket ez itt a Bullet Of Bullets ma kezdődik a B.O.B selejtezője. Hihetetlen nagy karakterek fognak megküzdeni egymással és a nyertes, a legjobbak legjobbja fogja megkapni a kupát és az 500 000 kredites fődíjat. Ami azt illeti én már nagyon várom az első mérkőzést de akkor nem is húznám tovább a szót lássuk is az első mérkőzést.
*Kiírás: Kimimato vs Kakuzo*

Elkezdtük a harcot. Felmérem a terepet, egy erdős rész a map. Körülnézek és megpillantok egy hatalmas vadászlest amire gyorsan fel is mászok. Az új puskámat előkészítem betárazok majd keresem az ellenfelemet. A puskám 1500 méterre visz és lát el szóval valószínüleg jóval hamarabb fogom megpillantani én őt mint ő engem. Nem telt el pár perc és 1200 méterre látom, hogy oson valaki szépen lassan. Ráviszem a fejére a célkeresztet és pontosan a szeme közé célzok. Kifújom a levegőt majd a ravaszra teszem a kezem. Szinte biztos a találat! Lövök! Az ellenfél meghalt. *Kiírás : WIN*

-Kommentátor: Elképeztő meccset láthattunk itt a selejtezőben Kakuzo másnéven Kaku vagy Kakukk még esélyt sem adott az ellenfelének. Holnapi nap kiderül ki-ki ellen fog játszani inmár az 1. körben!

|Második nap|

-Kommentátor: Üdvözlöm a kedves nézőket ez itt a B.o.B első köre. Tegnap láthattuk kik jutottak tovább a selejtezőböl de most a második körbe jutás a harc. Ismét ki esik 8 ember!

*Kiírás: Kakuzo vs Rei*

Egy hosszú hídon kezdtünk és úgy láttam, hogy ha a hídat tartó oszlop egyikére mászok fel úgy a legbiztonságosabb. Szépen lassan és lazán betáraztam majd vártam. Rengeteg ideig vártam és nem találtam az ellenfelem. Lassan a bugreport-ba akartam írni. Egyszer csak amikor már ezerrel pásztáztam a terepet megpillantom, hogy a drága ellenfél a vízben úszva tart felém. Sima ügy volt már szinte unalmas így  B.O.B a srácnak esélye sem volt.

-Kommentátor: Fenomenális amit ez a srác művel a puskájával! Esélyesnek tartom a döntő megnyerésére!

*Újság: Kakuzo és a puskája legyőzhetetlen! Van nála jobb játékos?* 

|6. Nap|

-Kommentátor: Üdv a kedves nézőknek ez itt a 6-ik nap és ez itt már az elődöntő. Azt már tudjuk, hogy Aaron Blackfire-el fog megküzdeni a mostai nyertes. Ám akivel ma Kakukk fog küzdeni az nem semmi ellenfél lesz. Itachi már nyert bajnokságot talán Kaku-nak itt a vég.

Hatalmas sivatagban voltunk szóval mikor elkezdtünk játszani már akkor láttuk egymást. Nem volt sok időm mer már akkor lőtt rám csak túl messze volt ahhoz, hogy eltaláljon. Célratartottam gyorsan és lőttem. Mázliból nyertem csak... De ezzel a puskával könnyű.

-Kommentátor: Akkor elbúcsúznék a kedves nézőktől. Én már ezen a harcon meg sem lepődök ám ami biztos a holnapi mérkőzés nagyon de nagyon izgalmas lesz itt a döntőbe!

|DÖNTŐ|

-Kommentátor: Utolsó nap emberek már tudják mi lesz kiírva : Aaron Blackfire megküzd Kakuzóval. Izgalmas küzdelem lesz!

Ismét erdőben voltunk de most nagyon sötét volt  és nem sok mindent láttam. Baj volt az is, hogy fedezéket sem találtam. Elkezdtem futni az erdőben háta találok valamit és a sötétségben megállás nélkül csak futottam és futottam. A nagy loholás közben véletlenül felbuktam valamiben de közben azt hittem rámlőttek. Gyorsan belenézek a puskámba de nem látok semmit. Kicsit megnyugszom majd fújok kettőt!
-Huuuh de megijedtem. Ez nem volt semmi! Na de most mindegy keresnem kell fedezéket!
Paranoiás lettem, a hideg rázott. Nagyon féltem. Gyorsan keresnem kellet valami fedezéket ismét futni kezdtem. Még pár perc vágta után találtam egy hatalmas fát. Szépen lassan felnéztem a tetejére és  mikor felnéztem Black az arcomba ugrik a puska tusával a fa tetejéről! MEGHALOK! 
Felébredek*

Nem értem miért álmodhattam ezt na de mindegy is! Már nagyon éhes vagyok! Összedobtam magamnak két szendvicset majd leültem az asztalhoz és amilyen gyorsan csak tudtam megettem. Visszaszaladtam a szobámba és elővettem a konzolt. 
-Fényt fogok deríteni ennek az álomnak a jelentésére!
Lehunytam a szemem!
-LIIINK START!
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Otthon információ lekérés! Left_bar_bleue99999999/99999999Otthon információ lekérés! Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Otthon információ lekérés! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otthon információ lekérés!   Otthon információ lekérés! EmptyVas. Aug. 17, 2014 3:57 pm

Jó! Very Happy Beletudtam élni magam! Bár hozzá tenném, hogy nem értem miért lett ilyen a sztori... Mármint azt hogy miközötök van egymással black-hez? De mind egy is! 8xp 5 Yen a jutalom!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
 
Otthon információ lekérés!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gun Gale Online :: Tokyo-
Ugrás: