Gun Gale Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez egy fórumos szerepjáték ami a Gun Gale Online sorozatra alapszik (Sword Art Online 2. része).
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Atoru

Go down 
SzerzőÜzenet
Atoru
Hayai
Hayai
Atoru


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2014. Aug. 12.
Tartózkodási hely : Itt

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Atoru Left_bar_bleue1/20Atoru Empty_bar_bleue  (1/20)

Atoru Empty
TémanyitásTárgy: Atoru   Atoru EmptySzomb. Aug. 16, 2014 8:46 am

Felhasználó név: Atoru
Valódi név: Fumikou Atoru
Játékban kor: 16
Valódi: 18 (-.-")
Kaszt: Hayai

Kinézet: Kinézet: Semmi különösebb ismertető jelem nincs. Tényleg. Tipikusan az a tömegsrác vagyok, aki semmivel nem tűnik ki a többiek közül.  A kék hajam sem mondható annyira megkülönböztető jelzőnek, hiszen ma már mindenkinek olyan haja lehet, amilyet akar. A magasságom talán az egyetlen,  ugyanis a 174 cm elég szépnek számít a származásomhoz képest. De ebben is sokan leköröznek, szóval ez se érdekes. És az arcom? Van rajta kettő szem, egy száj, egy orr, meg ami kellhet egy arcra. (Nem, tetoválás, piercing és borosta nem kell az arcra.) Szóval egy átlagos kinézetű srác vagyok.

Jellem: Ez már egy fokkal étdekesebb.  A SAO-ban eltöltött évek során rájöttem, hogy egy játékban bárki lehetek. Még Hercegnő is lehetnék! De nem leszek.   Az, hogy ki kellett jönnöm a SAO-ból, először egy kicsit rosszulesett, főleg, mert az uccsó küldim jutalmát se tudtam használni.   Viszont az, hogy kijutottam, hozzá segített ahhoz, hogy más dimenziókba is ellátogassak. Mondjuk a GGO-ba.  Ez pedig ugye egy fegyveres játék, a fegyvereket pedig nem szabad óvatosan használni, mert vagy csütörtököt mond, vagy pedig elrozsdásodik. Így aztán lazán kell venni az egészet. No para, semmi stressz, ezt mondom.   Viszont a játékosokat békén hagyjuk. Hacsak nem támadnak ránk, mert ugye az önvédelem, az önvédelem. Kint viszont más a helyzet. Ott nem vehetem olyan lazára a figurát, hála a tolószékemnek. És ezért élem ki a virtuális világ adta szabadságot a Gun Gale Online-ban. \o/

Küldetések: 
-

Párbajok:
-

Eventek:
-

Felszerelés

Elsődleges fegyver: Doragon f2 
Információ: 
-Hatótávolság 200m
-Optikai fegyver
-Agility +1, Vitality +1

Másodlagos fegyver: Colt2025

Pénzügy: 

ET: +1000 Kredit
Vissza az elejére Go down
 
Atoru
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gun Gale Online :: Karakterlapok-
Ugrás: