Gun Gale Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez egy fórumos szerepjáték ami a Gun Gale Online sorozatra alapszik (Sword Art Online 2. része).
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Leszámolás

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue99999999/99999999Leszámolás Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 7:44 am

Résztvevő:
-Black

Sztori:
A hírdetések közt meglátsz egy küldetést melyben az áll, hogy egy titkos szervezetet kell felszámolnod. Sajnos senki nem mer veled tartani ennek ellenére te mégis elmész. A hely ahol a szervezettel fel kell számolni egy elhagyatott épület aminek három bejárata van. A feladat adótól kaptál egy rajzot az első emeletről.
Feladat:
A második emeleten található fickó a bűnözők vezére, menj fel és iktasd ki őt!

1., Feladat:
Találd ki merre mész és iktasd ki az őröket az ottani szobában!
Kód:
http://i39.servimg.com/u/f39/18/93/80/33/ddddda10.png

Leszámolás Ddddda10
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Aaron Blackfire
Katona
Katona
Aaron Blackfire


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue1/20Leszámolás Empty_bar_bleue  (1/20)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 8:25 am

Kissé már tapasztaltabban láttam neki a "járőrözésnek" a városban. Szereztem egy, két tapasztalatnak mondható jellemfejlődést, és mostanra már nagyjából vágom mi, hogy működik itt a városban, és mi hol található. Így mivel úgyis unatkoztam a Hirdető falhoz vezetett az utam. Egy hirdetésre leltem, mely egy fejvadászatra kérvényez fel. Elmosolyodok, és elfogadom a küldetést. Nem különösebben fáradtam azzal, hogy társakat keresgéljek. Nem fogom azzal elpocsékolni a lehetőségeimet, mert valaki rossz dolgot követett el. Így én fellelkesülve vágok neki az útnak, ami után meg is érkeztem a helyszínre. Óvatosan lépkedek, hogy semmilyen ablakon se láthassanak meg, és behajtott térdekkel, lopakodva közelítem meg az Északi bejáratot. Óvatosan nehogy túlságosan kihajoljak, bekukucskálok, de rögvest vissza is húzódok, mert egy másik személy lépteire leszek figyelmes, mely felém közelít. Kis ideig fülelek, majd észreveszem, hogy a lépései távolodnak tőlem. Szóval meghatározott pályán mozog. behunyom a szemem, és ismét fülelek. Ismét hallom felém jönni egy időn belül, majd megáll. És a léptek zaja halkulni kezd. És ekkor fordulok be a bejáraton, futtában szaladok az őr felé, majd a kezemben ha sikerült meglepnem, és nem vett észre, mögé szaladok, és megpróbálom hónalja alatt átnyújtva befogni a száját. Ha sikerült a mozdulat karjaimat fölfelé feszítem, hogy az ő karjait is felfele nyomjam, és ha fegyvert veszek észre a kezében falnak lökve magunkat, megpróbálom kiütni kezéből, ha más nem megy a fejét nekiverni a falnak. De a száját próbálom nem elengedni, nehogy elkiáltsa magát. Ha sikerült lefognom, és a fegyver is kikerült a kezéből (ha volt), kifelé kezdem el vonszolni, majd kint fél kézzel elengedem, és megpróbálok azelőtt a fegyveremhez nyúlni, mielőtt ő cselekedhetne. Ha megelőztem fegyveremet a hátának rakva elsütöm. Az optika fegyver bár nem olyan hatékony mint az éles fegyver, nem csap nagy zajt. Ha egy nem elég, kettőt lövök bele a hátába. Remélem pixeleződött végre. Ha bármelyik tervem fuccsba megy, előkapom a fegyverem és megpróbálom elhallgattatni.

dobások:
1.kocka: sikerül-e lefogni, mielőtt reagálhatna
2.kocka: ha van fegyvere sikerült-e kiverni a kezéből
3.kocka: sikerül-e kivonszolnom
4.kocka: mikor elengedem volt-e elég időm lelőni

koponya esetén sikeres, futó emberke esetén kiszabadul
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue99999999/99999999Leszámolás Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 8:25 am

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Dobókocka

'Élet/Halál' :
Leszámolás Run-ba10 Leszámolás Skull_11 Leszámolás Skull_11 Leszámolás Skull_11
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue99999999/99999999Leszámolás Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 9:29 am

Lefogod de sikerül kimásznia fogásodból és amikor megpróbálja előrántani  fegyverét te kivered a kezéből. Ekkor ő megnyomja a vészgombját amivel hívja a társait. Kiráncigálod majd odakinn lelövöd. Ezzel még nincs vége valószínüleg jönni fog még két ember a seítségére. 
Elbújsz vagy megpróbálod őket is megölni? 
Gondold meg most, hogy cselekedsz! 
Kint is elbújhatsz egy bokor mögé de bent a hosszú fal mögé is elbújhatsz... Ebben a részben nem látsz már embert csak az a kettő ami jönni fog. Bár ki tudja mit rejtenek még a falak?
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Aaron Blackfire
Katona
Katona
Aaron Blackfire


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue1/20Leszámolás Empty_bar_bleue  (1/20)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 9:47 am

Sajna igen peches voltam. Hiába sikerült megölnöm az őrt riadóztatta a társait. Gyorsan felmértem a helyzetet, és úgy vélem bölcsebb felvenni a nyúlcipőt. Vagyis inkább... átfutni egy másik bejárathoz. A nyugati bejáratot vettem célba, és puskámat magam előtt tartva célozva az ajtó felé sietek. Ha megpillantok egy másik alakot, megállok, célzok, és lövök. A fejét célzom, ha még él ismét belé lövök. A szirénának el kell nyomnia azt a kis hangot, amit a fegyverem tüze okoz, már csak az a kérdés, hogy eltaláltam-e. Ha sikerült kiiktatnom, ismét gyorsabb tempót veszek fel, majd a falnak támaszkodva benézek, és felmérem van-e még-e enemy a környéken. Ha a pasas még él fedezéket keresgélek.

Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue99999999/99999999Leszámolás Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 10:18 am

Lyukad a koponyája majd testét felépítő pixelek elmosódnak és szépen a földre hullanak majd ott eltűnnek a semmibe. Az őrt kiiktattad de ez még túl egyszerű lenne. Mikor benézel a bal és a jobb sarokban háttal áll neked és szemben az egyik fedezékben még egy őr van. Ő meglátott téged de nem biztos abban, hogy betolakodó vagy viszont meg akar róla győződni és a bejárat felé pontosabban feléd tart. Gyorsan találj ki valamit különben le fogsz bukni!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Aaron Blackfire
Katona
Katona
Aaron Blackfire


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue1/20Leszámolás Empty_bar_bleue  (1/20)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 10:37 am

Már az első találatom is pixeleső követte, így a 2. lövésemet nem pazaroltam el. Rosszul álltam töltény ügyben. Már csak 3 lövést engedhetek meg magamnak. És sajna észrevettek. Ha jól láttam még további 3-an vannak bent, és egyikük pont felém tart. Azonban már biztos, hogy NPC-kel van dolgom. Nem lenne ilyen könnyű dolgom JK-kal szemben. Ez viszont bizakodással tölt el. Az NPC igencsak ostobák tudnak lenni, így viszont ezt kihasználva kicsit odébb húzodok, hogy ne lásson. A Rendszer a következtetésem szerint attól még tovább fogja vinni, ogy megnézze mi történt itt. Én azt a pillanatot várom, hogy meglássam a sarokból, és akkor a puskám markolatával megpróbálom megütni a fejét, majd megfordítva a fegyvert a két ronda szeme közé lőni egyet. Kész Terminátornak érzem magam. A meglepetés erejének nálam kéne lennie elviekben, és mivel még mindig nem nagyon látszik az NPC-ken hogy sejtenék mi baj itt, így amíg lehet minél többet ki kell iktatnom közölük. Ha az alakot kiiktattam 2 sarokban állót nézem. Egyelőre ezt az ajtót is kilőttem. Gondolom az északi bejáratnál már kissé megnyugodtak a kedélyek, de még biztosan maradtak ott NPC-k. Így maradt az utolsó ajtó, azaz a Déli Bejárat felé vettem az irányt. Remélhetőleg innen hiányzik ez a két őr, ami most itt van. De vajon miért állnak nekem háttal? Midnegy előbb lessük meg a másikat.


Puska táram:
2/6

Pisztoly táram
6/6

Full HP, Full P
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue99999999/99999999Leszámolás Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptySzomb. Aug. 16, 2014 9:26 pm

Az őr kiért az ajtón és körül néz. Megpillantod és rátmadsz.
Ahoz, hogyfejbevágd halált kell dobnod és, hogy lelődd ismét halált.
(Miután ezt kijátszottad utána ismét indulj el a déli bejárathoz)
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Aaron Blackfire
Katona
Katona
Aaron Blackfire


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue1/20Leszámolás Empty_bar_bleue  (1/20)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptyVas. Szept. 14, 2014 9:42 am

Az őr feje kibukkant én meg máris támadok a puskatussal, hogy aztán, ha sikerül megpróbáljam lelőni.


// légyszi ne kelljen már dobálgatnom a koponyás kockával már alig bosszantó, találd ki te magad, hogy mi lesz a végeredmény xD //
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Leszámolás Left_bar_bleue99999999/99999999Leszámolás Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás EmptyVas. Szept. 14, 2014 9:42 am

The member 'Aaron Blackfire' has done the following action : Dobókocka

'Élet/Halál' :
Leszámolás Skull_11 Leszámolás Skull_11
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Leszámolás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leszámolás   Leszámolás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Leszámolás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gun Gale Online :: 1. Szint-
Ugrás: