Gun Gale Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez egy fórumos szerepjáték ami a Gun Gale Online sorozatra alapszik (Sword Art Online 2. része).
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Riku

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Riku
Kardforgató
Kardforgató
Riku


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Riku                                 Left_bar_bleue1/20Riku                                 Empty_bar_bleue  (1/20)

Riku                                 Empty
TémanyitásTárgy: Riku    Riku                                 EmptySzomb. Aug. 02, 2014 10:23 pm

Játékbeli név:  Riku
Valódi név:  Ryoko Kurokawa
Játékbeli kor: 16
Valódi kor: 16
Kaszt: kardforgató


Kinézet: Meglehetősen alacsony (150cm körül), gyermekies külsővel rendelkezik, hosszú derékig érő fekete haja és gesztenye barna szemei de ezt és a haját is a játékban vörösre változtatta minden másban megegyezik az avatarja a valós kinézetével.


Jellem: A való életben csendes, visszahúzódó, nem az a barátkozós fajta. Imádja a játékokat és grafikusként képzeli el a jövőjét. Bár szorgalmasan tanul az ideje maradék részét különféle játékokkal tölti. A játékban viszont valamivel közvetlenebb, elég hirtelen haragú, könnyen felhúzza magát ha valami nem úgy sikerül. Meglehetősen rosszul viseli ha valaki jobb nála egy játékban ám pont ez ösztönzi arra, hogy még tovább tápolja magát. Persze még mindig gyakran kibukik a csendesebb, magányosabb éne független attól, hogy utálja a két világot egy tető alá venni. Ha valaki a valódi, játékon kívüli énjéről kérdezik vagy elhajtja az illetőt vagy hazudik valamit csak, hogy békén hagyják.


Előtörténet:
Szakad az eső. Már megint. Ez a harmadik nap, hogy szinte megállás nélkül csak esik de, hogy miért is zavar ez engem? Azon felül, hogy a szakadt esernyőm beázik és ezzel csurom víz leszek semmit. Kifejezetten élvezem ezt az időt. Ilyenkor valahogy csendesebb minden, az utcák kihaltabbak, már amennyire ez lehetséges egy nagyvárosban és maga az eső illatát is szerettem. De a legjobb, hogy ilyenkor senki nem cseszeget, hogy menjek velük ide vagy oda. Anyu sem korhol le állandóan, hogy már megint miért csak a gép előtt ülök, mást úgy se tudok ilyenkor tenni. Nyugodt, lassú tempóban sétáltam haza attól, független, hogy éreztem, hogy a cipőm kezd beázni. Nem érdekelt! Ahogy haza érek már le is dobom magamról a vizes ruhám és közben megengedve a kádat várom, hogy meg teljen forró vízzel. Kissé átfagytam odakint de a forró fürdő jót tett. Egyedül voltam otthon, anyu majd csak késő este jön haza mint ahogy hétköznaponként általában teszi. Nyugodtan bömböltethettem a zenét bár sok nem jut el az agyamig. A tudatom már egészen máshol járt, a Gun Galen járt az agyam. Sokat olvastam róla, élményeket, tippeket, teszteket de ez lesz az első, hogy be is lépek majd a játékba. Konkrétan tudtam már, mi akarok lenni, szinte egész nap csak azon járt az a agyam melyik kasztot is válasszam. Kardforgató, az lesz igazi! Az alfheimben is az voltam itt is az leszek. Ezt szoktam meg. Nem is tudom mennyi időt töltöttem a fürdőbe, negyed óra, húsz perc talán. Nem is számit. Magamra öltök pár fehérneműt elfekszem az ágyon és felveszem  az Amuspheret és kimondom a bűvös szavakat, hogy belépjek egy teljesen új világba.

- Link Start!
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Riku                                 Left_bar_bleue99999999/99999999Riku                                 Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Riku                                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riku    Riku                                 EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:54 am

Ez nem igazán előtörténet de sztori így hát elfogadom! Jó játékot!
Kapsz 1000 kreditet 10 elosztható pontot a Buredo T90-et és a pisztolyt a colt 2025-öt! Szépen szerelkezz fel és készítsd el a karakterlapod!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
 
Riku
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gun Gale Online :: Előtörténetek-
Ugrás: