Gun Gale Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez egy fórumos szerepjáték ami a Gun Gale Online sorozatra alapszik (Sword Art Online 2. része).
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kitsune the Fox

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Deleted Member
Kardforgató
Kardforgató



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Kitsune the Fox Left_bar_bleue1/20Kitsune the Fox Empty_bar_bleue  (1/20)

Kitsune the Fox Empty
TémanyitásTárgy: Kitsune the Fox   Kitsune the Fox EmptyKedd Júl. 29, 2014 6:24 pm

Kitsune the Fox 63a20136075a81023744e4dcfe3f6d721335556474_full

Valódi név: Andrew Healen

Valódi Nem: Férfi

Valódi korod: 23

Származás: Nagy Britannia - London

Lakhely, Tartózkodás: Japán -Tokyo

Végzettség: Közlekedési Hadmérnök

Foglalkozás: VPRMMO Kontroller

Hobby: Airsoft, lőfegyverek és szálfegyverek gyűjtése. Japán hagyományai, kultúrája, múltja.

Sport: Kendo

Családi helyzet:
Házas vagy Egyedülálló


A hozzászólást Kitsune the Fox összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 03, 2014 7:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Deleted Member
Kardforgató
Kardforgató



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Kitsune the Fox Left_bar_bleue1/20Kitsune the Fox Empty_bar_bleue  (1/20)

Kitsune the Fox Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitsune the Fox   Kitsune the Fox EmptyKedd Júl. 29, 2014 6:42 pm


Kitsune the Fox Iqagpw

Játékbeli név: Kitsune the Fox
Becenév: Fox
Nem: Férfi
Játékban korod: 20
Kasztod: Kardforgató

Kinézeted

Átlagos testmagasságához képest (169 cm) nyúlánk embernek tűnik. Bőre természetesen kaukázusihoz híven fehér. Barna szeme kiemelkedik a különleges hajkoronája miatt. Ő tüsi stílusban hordja a haját. MIndenhol ősz, deres a hajzata, de csak elől maradt meg feketének. Piros (könyökig feltűrt) kabátja bár feltűnő, de a harcstílusa koránt sem a lopakodásra épül. Ez alatt egy bő kék nadrágot hord, és fehér egyszerű pólót. Viszont a köpennyel nem egy kontraztban van a lábbelijével. Mindenki bakancsot választott volna, de ő egyfajta magas fonatú sarut.Kiegészítőként elég vastag övet hord, amibe beépíthető a lézeer pajzs, emellett lőszer tárak tokjai is rajta vannak. Az optikai kard viszont a kabát összeszorított részénél könnyen elérhetően, biztonságosan helyezkedik el.
Jellem

A valóság ellenére itt éli ki eredeti személyiségének ellentétét. Barátságos, közvetlen, segítőkész... Viszont erősen hívem a "szemet szemért, fogat fogért" elvnek. Így  sokszor meggondolatlan, és hirtelen cselekvő, ami a vesztét is okozhatja. Gyakorlatilag itt éli ki front vonali vágyát az asztal mögötti munkája mögött. Mivel ő egy "logistas" sosem került harcmezőre, viszont mindig is tudni akarta, hogy mit érezhetnek át az életüket kockáztató társai ilyen szorult helyzetekben.

Előtörténet



[Andrew Healen meséje]

- Gun Gale Online...

Így szólok minden emberhez, aki olvassa múltam sorait. Veszendőben nem hagyom történetem, s nem vagyok hajlandó az angliai és japán kormány titkává válni az áldozatom. Remélem a feljebb valóim elismerik közlendőm fontosságát a civilek számára.
Nem akarom a születésemmel, vagy a családi helyzetem súlyosságával kezdeni történetem. Térjünk inkább a lényegre!

- Gun Gale Online... Nahát egy FPS, kiváncsi vagyok rá!

Így kezdődött azon Platform bolt polcai közt a nagy változás kicsiny előszele a lakásom alatt. Amikor a kezembe fogtam rossz érzésem volt, de azt hittem hogy csak azért, mert eddig az összes játékaim fantasy témájú, de leginkább kardos. Utoljára amivel játszottam az Alfheim volt. Különösen tetszett a szavak tanulása, de akkor is favoritommá vált a kardok forgatása. Kelta Tündérként sosem volt könnyű dolgom, viszont egy időben unalmassá vált. Az FPS láttán, a Gun Gale Online-t csak kipróbálásra akartam venni, de egyben más okom is volt rá.
Sosem volt okom meghalni a harcmezőn. Segíteni akartam mindig is a szervezésben. Gyávának neveztek, ami talán igaz is, viszont pár hónapja mániámmá vált a játék egy számomra fontos ember elvesztése miatt: Klaus Grossheim!
Őt szó szoros értelmében német lovagnak képzeltem el, aki a kódexet követi egy magasztos cél érdekében, ami majdhogynem igaz is volt. Ő rá mindenki felnézett. Hatalmas tapasztalatokkalrendelkezett mindenféle stílus terén. Ő volt az aki a játékban tanította meg nekem a lovagistílusokat, mert amellett hogy dolgozott és az Alfheim online-nal játszott még lovagi edzésekre is járt. Elképzelni se tudjátok mekkora segítség volt nekem, viszont én sejtettem , hogy valami titok bújik meg mögötte. Az angol nyelvet hihetetlenül beszélte, mintha eleven british lenne, emellett tudott még japánul.

Grossheimről kiderítettem, hogy ő egy VPRMMO Kontroller. Ő maga mondta nekem, amikor panaszkodtam a munkámra, hogy szívesen mennék harcmezőre, de félek a haláltól, ezért választottam annó a családi problémákból adódóan a Közlekedés hadmérnöki pozíciót. Viszont nem olyan, mint gondoltam. Közöltem Klaus-szal, hogy még gondolkodom az ajánlatán munkaügyban, de hirtelen más játékra váltott a megbízói miatt. Amikor utoljára láttam kezével pisztolyt formált, és rámlőtt. Tudtam, hogy ennek jelentősége is lesz.
Egy hónap mulva, amikor szabadságomat töltöttem otthon, két váratlan látogatóm volt. Az egyik a főnököm, a másik egy ügynök az angliai VPRMMO Hatósági központjából. Szörnyű hírt közöltek velem, amit nem gondoltam volna soha. Egy Deathgun nevű alak megölte Klaust a játékon keresztül, amit egyáltalán nem értettem. Viszont Klaus halála bizonyos, hogyha egy ügynök és a főnököm is megjelent az én szerény lakásomban. Az ügynök úgy kezelt engem, mint a gazdag milliárdos Healen család sarját, de én réges rég megtagadtam a családom. A közemberek életét élem, mégha bankszámlámat súlyos összegek terhelik. Nem akarok és nem is fogok hihetetlen kényelmet teremteni a lakásomban. Bevallom mogorva vagyok a szomszédokkal, nagyon nem néek körül a világban, de annak ellenére próbálok kedves lenni azzal aki megérdemli. Gyakran neveztek a szomszédok rókának. Sokszor gonosz vagyok, de párszor védtem meg az embereket az utcán.
A róka név mellé egy anime mániás kis lurkótól kaptam azt a nevet, hogy: Kitsune.
Végül elmagyarázta nekem, hogy egy olyan lény, aki váratlan dolgokkal védi meg az embereket a bajoktól, de igazából senki sem tud róla semmit, és nem is hajlandó ismerkedni az emberekkel.
Így hát elfogadtam a VPRMMO hatósági csoporttól az ajánlatot. a Gun Gale Online-ban keressek nyomokat, és leljek rá DeathGun kilétére és módszerére. A Hatósági Csoport új kirendeltségre küldőtt egyből, mert Klausnak köszönhetően jól ment a japán nyelv. Most London helyett Tokióban élek, és a munkám egy nyomozás egy játékban.

Elkezdődött az igazi verseny élet és halál csatájával. A japán kirendeltségű Csoport nagyon kedvesek voltak, de ők is, mint körülöttem potenciális gyanusítottak voltak. Sosem bíztam bennük! Ebből az okból kezdtem el sportolni (Kendo), és Airsoftoztam, mint régen Angliában.

Létrejött Kitsune the Fox. Prérium tagságként különleges külsőt adtam a karakternek, és már árakat ajánlottak az accountomért minden 10. percben. Viszont amikor megtudták, hogy kardforgató vagyok, csak nevettek és inkább tovább álltak.
Ők nem is érdekeltek, csak hogy Klaus gyilkosát elkapjam. Vigyázz DeathGun! Meglátjuk melyik erősebb. A kardom vagy a pisztolyod?


A hozzászólást Kitsune the Fox összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 03, 2014 9:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Kitsune the Fox Left_bar_bleue99999999/99999999Kitsune the Fox Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Kitsune the Fox Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitsune the Fox   Kitsune the Fox EmptySzer. Júl. 30, 2014 2:02 pm

Mindjárt kész vagy! Smile Eddig meglehetősen tetszik a formalitás ügyesen hozod a dolgot Smile Ám a felhasználónevedet vagy Kitsune the Fox-ra vagy csak simán Fox-ra át kéne írni! Mivel a játékbeli neved a felhasználóneved!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Deleted Member
Kardforgató
Kardforgató



Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 28.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Kitsune the Fox Left_bar_bleue1/20Kitsune the Fox Empty_bar_bleue  (1/20)

Kitsune the Fox Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitsune the Fox   Kitsune the Fox EmptyVas. Aug. 03, 2014 9:08 am

Kész is az Előtörténet, remélem élvezhető lesz. Jó rég nem frpg-ztem Smile
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Kitsune the Fox Left_bar_bleue99999999/99999999Kitsune the Fox Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Kitsune the Fox Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitsune the Fox   Kitsune the Fox EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:47 am

Elfogadva! Jó játékot kívánok!
Kapsz 1000 kreditet 10 elosztható pontot és egy Buredo T90 üti a markod! Természetesen a pisztoly is bekerül az oldaltáskádba egy colt 2025!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Kitsune the Fox Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitsune the Fox   Kitsune the Fox Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kitsune the Fox
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gun Gale Online :: Előtörténetek-
Ugrás: