Gun Gale Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ez egy fórumos szerepjáték ami a Gun Gale Online sorozatra alapszik (Sword Art Online 2. része).
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sötét barlang

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 7:48 am

A városban az a hír járja, hogy van egy sötét barlang valahol. Elméletileg ez a barlang nagyon veszélyes és rengetegen meghaltak már ott csak a bátrak mennek oda és próbálnak szerencsét.
A hír igaz és tényleg van egy barlang minek nagyon sötét a bejárata. Hátborzongató a látvány és ki is van rakva egy tábla amin ez a szöveg áll:
Spoiler:
Kakuzo várom a posztod!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 11:07 am

Még csak pár napja játszom a GGO-val és csak párszor használtam a puskámat de egészen ráéreztem a használatára. Kiakartam próbálni magam nehezebb mobokkal, keresni akartam egy kis kihívást. Pár napig nem volt kedvemre való küldetés vagy kaland. Egy nap aztán még is csak hallottam egy kis kalandról, egy rejtélyes barlangról. Elméletileg nagyon veszedelmes hely és sokan meghaltak már ott. Huh most aztán nagyon megijedtem... Persze gondolom még senki nem járt arra csak a rendszer beijeszt mindenkit mert biztos valami nagy dolog van ott ami értékes. Gyorsan neki is indultam megkeresni a barlangot. Menet közben megkérdeztem pár ember tudja-e hol van ez a barlang. Persze... Senki sem tudja. Szaladgáltam egy darabig de hamar eljött a sötétség és feladtam a küzdelmet. Még azért tettem egy utolsó próbát és szétnéztem még és arra tévedtem ahol még sosem jártam. Távolról mintha egy barlangot láttam volna de nem tudtam igazán. Közelebb mentem, hogy meggyőződjek róla és tényleg az volt. Ott volt egy tábla a barlang előtt, elolvastam és kissé elnevettem magam. Reppel nekem egy barlang táblája... Na mind egy körbenéztem és felkészültem az indulásra.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 1:06 pm

Vársz-vársz majd veszel egy nagy levegőt és nekiindulsz, csak nagyon homályosan lehet látni. Víz csepeg le a plafonról és enyhe motoszkálásokat hallasz innen onnan. Három lehetőséged van menni, balra egy magaslat van végig a fal mentén középen mélyedés és jobbra ugyan úgy mint a bal. Válaszd ki, hogy merre mész és indulj el.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 3:14 pm

Most hogy így elindultam egy kicsit mégis csak hátborzongató ez a hely de azért túlzás az, hogy bepiszkolja tőle a nadrágját az ember. Mindegy, nem sokat sétáltam és 3 lehetőségem volt folytatni az utat. Átfontoltam a dolgot mi lenne számomra a legmegfelelőbb terep. Jobb ha magaslaton vagyok onnan belátok mindent. Már csak azt kellet eldöntenem, hogy jobbra vagy balra? Tök egyforma a két út ezért ecc-pecc alapján döntök. Legyen a jobb! Elindulok fel az emelkedőn és kezembe készítem a fegyveremet. Hangokat hallok ezért most még inkább résen vagyok... De annyira idegesít mellé ez a vízcsepegés. Idegromboló ez a dolog és közben figyelnem kell arra, hogy jön-e valami. Valami mozgás az biztos van, lehasalok a földre és belenézek a puskámba. Felmérem a terepet....
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 3:34 pm

Belenézel a távcsőbe és a célkereszted egy kóborló zombi fejére téved. Méregeted-méregeted. 1-es szintű zombi sima ügy lehet ha pontosan a fejét találod. A döntés a te kezedben van: Meghúzod a ravaszt vagy halkan tovább állsz.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 3:42 pm

Izgi ~mosolyodok el~ egy kicsike zombika 250 méterre tőlem. Nem vett észre... Mit tegyek? Akár el is engedhetném és mehetnék tovább és nem fájna érte a fejem... De ez csak egy zombi még colt-al is megölöm... Jah nem, csak fejtalálatnál halnak a zombik máshogy nem lehet őket megölni... Nem baj eltalálom! Célkeresztbe veszem és megvárom míg megáll... Szélcsend van kiváló lesz a lövéshez. Vááárj-Váááárj-váááárj.... Megállt! Bumm! Meghúzom a ravaszt! Az egész barlangba szétterjedt a puskámnak a zaja. Ezzel viszont nem számoltam, hogy ekkora lesz a zaj de már késő, már elsütöttem...
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 5:11 pm

Éppen, hogy csak de a zombinak szépen szét loccsant a feje és a teste pixelekre hullott. Valamit dobott is a zombi de nem tudod felvenni mivel a szakadék alján van. Ráadásul hatalmas zajt csaptál így tovább kell állnod mert talán többen vannak. Pár denevér elsuhan a fejed felett de aztán néma csend tölti el az egész barlangot. Megpróbálhatsz lemászni és megnézni mi van a zombinál vagy tovább állsz.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Júl. 21, 2014 5:23 pm

Talált süllyedt pixelek szállnak a levegőben. Nagyon megörültem viszont a zajnak kevésbé. Úgy döntök lemegyek megnézem mit dobott a mob bár kissé félek, hogy többen vannak. A zombik sosem járnak egyedül... Nem baj, egy lejtősebb részén a szakadéknál megpróbálok lecsúszni, de az utolsó pár méteren megbotlottam és leestem.
-Ááááh!
Kiáltottam fel de emiatt még gyorsabban néztem át a zombit és miután felszedtem tőle mindent tovább indulok azon az úton amin a zombi jött.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyCsüt. Júl. 24, 2014 7:59 am

Nem sok minden volt nála, 500 kredit meg egy aranyszínű kulcs. Nem tudni mit nyit a kulcs mindenesetre nem árt ha nálad van. Mikor tovább mész észreveszed, hogy még 3 kóborló jön feléd de még nem vettek észre. Elbújhatsz egy szikla mögé vagy megpróbálhatsz velük megküzdeni, a döntés rajtad áll!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptySzomb. Júl. 26, 2014 9:51 am

Elraktam amit dobott a mob eztán mikor tovább indulok ismét 3 kóborló jön felém. Nem kockáztatok ráadásul túl közel is vannak. Elbújtam egy szikla mögé és szinte levegőt is alig vettem. Vártam-vártam majd mikor elmentek akkor indultam tovább. Vissza kéne jutnom  fentre onnan több esélyem lenne találatra megyek hátha lesz felfelé vezető út.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyCsüt. Júl. 31, 2014 8:20 am

Tovább mész, a zombik már messze járnak... Keresgélsz egy utat és ez pár méter után össze is jön balra fel tudsz menni magaslatra. Kissé neccesnek tűnik a dolog elég szűkösnek látszik a hely de még járható... Eldöntheted, hogy felmész vagy tovább!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:09 am

Megpillantom az utat nem kérdés felmegyek és arra haladok tovább majd meglátom mi lesz. Báááár kissé szűkösnek látszik a hely, nem tudom mennyire fog elférni a puskám. Mindegy aki kockáztat az nyer irány fel!
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:12 am

Kissé bár omladozik alattad az út nem olyan veszélyes. Az igazi veszély az, hogy miközben sétálsz lenn egy fényforrást látsz. Pár ember is van ott. Nem NPC, rendes player. Őrszemeknek tűnnek itt valami folyik. Kockázatos lenne tovább haladni de a döntés rajtad áll. Mész vagy szembeszállsz velük.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:17 am

Kis séta után fényt pillantok meg. Lehasalok. Előveszem a fegyveremet és a távcsőbe nézek. Adatok: 450 méter, 3 ember. Szemügyre veszem a fegyvereiket és az alapján lövök.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:22 am

3 ember:
-1: Egy nő még hozzá egy hunter. Egyes szintű. Fegyvere ismeretlen.
-2: Egy férfi, kardforgató. Egyes szintű. Fegyvere ismeretlen.
-3: Egy mesterlövész férfi. Egyes szintű. Fegyvere hasonlít a kirashaku-ra de mégsem ugyan az.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:24 am

Huh, kemény a felhozatal. Nem baj, mesterlövésszel kezdek ilyen távolságban csak ő tud meglőni. Aztán a hunter és a végére hagyom a csajt. Huhh ~fújok egyet~ majd a mester fejére állítom a célkeresztet. Fújok még egyet és meghúzom a ravaszt.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:26 am

A mesterlövész hátradől és pixelekre esik. Egy talált ám a hunter fedezékbe vonult és a kardforgató feléd szalad.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:27 am

Elvesztettem a huntert és a kardforgató rohamosan közeledik. Semmi gond ragaszkodok a tervhez és várok, nem foglalkozok a csajjal.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:28 am

Keresgélsz, keresgélsz de nem találod. Egyszer csak elkezdenek sorozni téged porzik melletted a föld ám találatot nem kapsz hisz olyan távolságból szinte lehetetlen. Előbujt ám a kardforgató már csak 150 méterre van.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:29 am

Megvagy! Célkeresztbe veszem a fejét és nem kapkodok, biztosra kell mennem ő onnan nem tud eltalálni. Nagy levegő és meghúzom a ravaszt!
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:31 am

Bár nem sietted el elég rosszul találtad el ám ő is pixelekre esik. Viszont mikor már fellélegeznél és a szemed elveszed a távcsőtől a kardforgató nő már feléd repül.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:32 am

Kiiktatva most már csak a kardforgató van. Kinézek a távcsőből de nem kellet sokáig keresnem, mire felnézek ő felém repül. Megpróbálok arrébb gurulni.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 8:34 am

Közel volt a halál. Éppen hogy csak arrébb tudtál gurulni. Ám a karodat eltalálta így vesztettél 5 életpontot. Viszont itt még nincs vége még mindig feléd hadonászik a lézerkardjával.
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 6:58 pm

Karomba döfte a kardját aztán hadonászik itt nekem. Ez jedinek képzeli magát. Hülye... Fegyverem a földön hagytam és eszeveszetten elkezdtem lövöldözni a pisztolyommal és rálőttem az egész tárat a csajszira.
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:01 pm

Valamiért abbahagyta a hadonászást. Kikerekedett a szeme a kardját elejtette majd pixeleire hulott. Te még mindíg őrülten húzogatod a ravaszt de a pisztolyod már csak kattog. Vége, meghalt...Menj le és nézz szét biztos hasznos infókra találsz lent!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:03 pm

Meghalt... Deaktiváltam a pontot! Lemegyek és megnézem mi van odalenn, kinyitogatom a ládákat!
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:10 pm

Mikor lemész és kinyitod a ládákat nem találsz sok mindent. Az első ládában 200 kredit van. A másikban élet poti amit meg is iszol és regenerálódik az 5 életed. Az utolsóban a mesterlövész arcképe látható és amire a következő szöveg van ráírva: "Még nincs vége". Jobbra nézel a puskája még mindíg ott van de amikor felvennéd a puska szétesik és eltűnik. Mikor minden pixel eltűnt te is teleportálni kezdesz és oda teleportálsz ahol a barlang bejárata volt de a barlang már nincs ott. Üzenetet kapsz:
Üzenet:
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Kakuzo
Mesterlövész
Mesterlövész
Kakuzo


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Jul. 21.

Karakterlap
Szint: 1
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue13/20Sötét barlang Empty_bar_bleue  (13/20)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:15 pm

Kiveszem a kreditet és mindent amit lehet. A papírral nem foglalkoztam... A puska érdekelt talán ő a legendás ! De amikor megpróbáltam magamhoz venni a puska szétesett és azzal én is teleportálni kezdtem. Oda teleportáltam ahol kezdtem de a bejárat már nem volt meg és kaptam egy üzenetet is. Ez sem rémített meg inkább felkeltette a kiváncsiságomat. Visszaindultam a városba de már sehol sem hallotam a híres barlangról. 
-Ennyi volt az a félelmetes barlang. Mondhatom nagyon rémisztő volt... Na mind egy ez is meg volt legalább egy kis pénzt szereztem belőle!
Vissza az elejére Go down
Death Gun
Admin
Death Gun


Hozzászólások száma : 61
Join date : 2014. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 120
Tapasztalat:
Sötét barlang Left_bar_bleue99999999/99999999Sötét barlang Empty_bar_bleue  (99999999/99999999)

Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang EmptyHétf. Aug. 04, 2014 7:17 pm

Küldetés vége
Jutalom : 700 kredit + 4 TP 
Zárom!
Vissza az elejére Go down
https://gungaleonline.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Sötét barlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét barlang   Sötét barlang Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sötét barlang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gun Gale Online :: 1. Szint-
Ugrás: